De Magische apotheek; Het toernooi van de parfumeurs.

Gepubliceerd door Nienke op

Het vierde deel alweer van deze magische reeks. In deel 1 maakten we al kennis met Lucie Alvenstein en haar gave, en de avonturen die ze beleeft vanuit haar nieuwe huis: Villa Evie.Ook dit deel staat weer garant voor een hoop spanning. Lucie en haar vrienden Mats en Leon gaan meedoen aan een “Toernooi der Parfumeurs”.

Uiteraard verloopt dit niet volgens plan, en worden we meegenomen in dit spannende avontuur. De afloop…smaakt naar meer! Een spannend boek, met korte hoofdstukken. Leest lekker vlot weg, en de hoofdstukken beginnen met prachtige tekeningen. De illustraties van het boek zijn het bekijken waard.Voor liefhebbers van Harry Potter of Nevermoor zeker een aanrader! In april 2021 wordt het vijfde deel verwacht.Zelf te lezen vanaf ongeveer 10 jaar. Voor te lezen vanaf ongeveer 7 jaar.


0 reacties

Geef een antwoord

Avatar plaatshouder

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.